Z cyklu: Dress for success - Marta Żmuda-Trzebiatowska

ROMANTYCZNE KORONKI
Marta Żmuda-Trzebiatowska jak każda prawdziwa kobieta kocha filigranowe koronki i ażury. Często widujemy ją więc właśnie w tej romantycznej odsłonie, niezależnie od tego czy pojawia się na czerwonym dywanie w bluzkach, spódnicach czy sukniach. Klasyczna uroda pani Marty idealnie współgra z taką stylizacją, dodatkowo podkreślana żywymi barwami i oryginalnymi zestawieniami. Klasyczna biel czy czerń w jej wypadku bardzo często zastępowana jest czymś znacznie bardziej widowiskowym – na przykład głęboką zielenią.

DO SAMEJ ZIEMI
Smukła sylwetka aktorki aż prosi się o powłóczyste materie eleganckich sukienek i spódnic. Prosi się i dostaje to co niezbędne. Pani Marta znakomicie czuje się w kreacjach do samej ziemi i galowe wydarzenia branży firmowej uświetniane są często jej niezwykle efektownymi stylizacjami. Warto wspomnieć, że aktorka po takie ubrania sięga nie tylko od święta. Długie spódnice z dzianiny uwieczniane są przez paparazzi także w jej codziennych wyjściach. Kluczem do pełnego sukcesu modowego są jednak w jej wypadku dodatki. Pani Marta doskonale wie kiedy zdecydować się na skromną, ale elegancką kopertówkę, a kiedy postawić na modny przepych bogato zdobionej torebki.

NIE TYLKO SUKIENKI
Pani Marta Żmuda-Trzebiatowska jest stuprocentową kobietą. Nie musi tego podkreślać sukienkami czy spódnicami – spodnie wyglądają na niej równie rewelacyjnie. Aktorka w ich wypadku zwykle sięga po sprawdzoną czerń, ale zacięcie do eksperymentów sprawia, że widzimy je w zestawieniu z jaśniejszymi tonami. W szafie pani Marty znajdują się też pozycje zdobione deseniami i wzorami, które stonowane gładkimi materiałami stają się harmonijnym rozwiązaniem dla eleganckiej stylizacji. Nie ujrzymy w nich chaotycznej krzykliwości czy przeładowania zbędnymi dodatkami. Nieobce są jej też skórzane spodnie, które seksownie łączy z wysokimi obcasami nieśmiertelnych szpilek. W kreacjach prezentowanych przez aktorkę doskonale widać, że ubrania typu oversize nie szkodzą szczupłej sylwetce – widuje się ją w luźnych kamizelkach i płaszczach i nie można powiedzieć, żeby ujmowały jej uroku i seksapil.

Nic dziwnego, że taki talent i wyczucie zaowocowały jakiś czas temu tym, że aktorka sprawdziła się także w roli projektantki mody. Jej prace doskonale pokazały jaki styl i szyk preferuje i przełożyły się na ich bardzo elegancki charakter. Do tej pory przeważająca część kreacji pani Marty opiera się na klasycznym szyku czarnych spodni.
Marta Żmuda-Trzebiatowska często stawiana jest za wzór wyrafinowanego gustu i wyczucia. Wiele młodych kobiet pragnie ubierać się z podobnym szykiem do aktorka. Niebanalne, ale bardzo eleganckie stroje to symbol i znak rozpoznawczy pani Marty – w żaden sposób nie można odmówić jej oryginalności. Jej wygodne i stylowe zestawienia kolorów, wzorów i fasonów mogą być doskonałą inspiracją dla pań, które doceniają kobiece stylizacje wolne od nadmiernego przepychu i zbędnego eksponowania nagości przy zachowaniu seksapilu i bezpiecznej elegancji.

© Molly 2011-2018

Oprogramowanie sklepów internetowych i-sklep