Darmowa Wymiana

Na Molly.pl pierwsza WYMIANA produktu jest… darmowa!

Jeżeli z jakiegoś powodu nie będziesz z zamówionego produktu/ów w pełni zadowolona (rozmiar nie jest idealny, produkt nie leży, tak jak tego oczekujesz) to pamiętaj, że w ciągu 14 dni możesz go wymienić na inny rozmiar bądź inny model.

Jeśli chcesz wymienić produkt, odeślij go na swój koszt razem z formularzem wymiany (dostępny tu – wydruk lub napisany odręcznie), a nową przesyłkę wyślemy do Ciebie za zupełnie za darmo. Koszt kolejnej wymiany to 15,9 zł. Wymiana realizowana jest zwyczajowo w przeciągu 3 dni, jeżeli zależy Ci na szybszej realizacji poinformuj nas, postaramy się miło Cię zaskoczyć:) Oferta ‘Darmowa Wymiana’ dotyczy tylko przesyłek krajowych (przy wysyłce zagranice koszt dostawy ustalany indywidualnie).

Darmowa wymiana dotyczy zamówień realizowanych na adres w Polsce, zamówienia z zagranicy płatne za wysyłkę wg cennika poczty polskiej.

A jeżeli chcesz zwrócić towar i otrzymać zwrot środków – to bardzo proste: odstępujesz od umowy i zwracasz towar, a my zwracamy Ci Twoje pieniążki – nasze wskazówki znajdziesz tu.

Jeśli masz pytania – skontaktuj się z obsługą sklepu telefonicznie bądź mailowo. Z całą pewnością szybko dowiesz się jak bezproblemowo wymienić Twoje zamówienie.© Molly 2011-2023